Lucie Davidová Zelená

Náš záměr… jak to převést na slova, když to jsou spíše pocity?….pokusím se… Je čas :)
Tento festival je nás/vás všech. Nejprve jsou sny, přání a touhy, které pak přicházejí na svět. Tedy že něco takového může vzniknout, je dílem nás všech, neboť vnější svět je odrazem světa vnitřního. Máme záměr vytvořit místo plné inspirace, radosti a tvoření. Místo, kde se potkáte s lidmi, se kterými byste se jinak nepotkali a můžete sdílet to, pro co vám buší srdce.
Festival není přesně tématicky vyhrazen proto, aby byla zajištěna jeho rozmanitost a každý si mohl najít to své. Festival vzniká pro Vás, kteří se ptáte a hledáte odpovědi na své otázky. Věříme, že zde najdete inspiraci a další střípek do své skládačky života. Nemáme potřebu opravovat tento svět, neboť ten je naprosto v pořádku tak jak je.  Jdeme cestou radosti, nadšení a vášně pro to co děláme, a již při přípravách festivalu pozorujeme, že tímto přitahujeme k sobě stejně naladěné lidi, a to je i náš záměr. Přijďte a užijte si nádherný den uprostřed přírody, poznejte nové lidi, inspirujte se. Festival je tvořen s radostí a nadšením pro Vás.

Veronika Kulichová

Mou radostí a vášní je potkávání se s lidmi a sdílení cesty vzájemnou inspirací. Učit se od života a životem samým. S nadšením se podílím na festivalu Život nás baví, je to příležitost ukázat lidem, co vše je v dnešní době možné. Jaké dovednosti umíme, jakým směrem kráčíme a že život je především o lásce, kterou můžeme v různých formách sdílet s ostatními. Ať v podobě vlastnoručně vyrobeného dárku '(nebo vlastnoručně koupeného :), společným tancem, posezením s přáteli u dobrého jídla, krásnou písní...úsměvem :) Festival je tu pro mě i pro vás...pro zastavení se a užití si krásného dne v tady a teď s radostí a úsměvem na rtech. Věřím, že se nám podaří vytvořit společně úžasný a inspirující čas, navázat nová přátelství, pobavit se a inspirovat se navzájem...těším se na vás všechny! :)

S láskou a radostí, Veronika ♥