Doprovodný program

Je zajištěn pestrý a zajímavý program pro všechny návštěvníky, děti i dospělé, jóga, jízda na koni, procházka okolím bosky, hudba, tanec, meditace, malování,divadlo...

Seznamte se s metodou přirozené výchovy ve skleněné třídě Montessori školky z Náchoda. Bude Vám k dispozici po celou dobu festivalu :)

 

 

Toužili jste někdy vyběhnout, vyjít si jen tak bosky,...ano bez bot, naboso!? Jedinečná příležitost je pro vás připravena po celou dobu našeho festivalu. Můžete nechat botky doma, nebo si chůzi vyzkoušet za podpory Jirky, který má bohaté zkušenosti a s prvními bosými krůčky vám rád poradí. Vyzkoušejte jemnost přírody na vlastní nohy :)

 

Nechte se okouzlit podmanivým hlasem Lenny z The TRIP :)

 

 

 

 

Rádi byste na chvilku zklidnili svou mysl a spojili se se sebou? Marika Koudelková si pro Vás připravila jemnou pohybovou meditaci z kundalini jogy - Já jsem! (vezměte deku nebo karimatku na následný relax) Poznejte se s touto výjimečnou ženou na našem festivalu. :)

 

Cvičili jste někdy jógu pod nebesy? S Věrkou Popelkovou, zkušenou průvodkyní jógy, lehce protáhnete těla a pohladíte svou duši :)

 

 

 

Ponořte se do světa andělů prostřednictvím nádherných obrazů Jarmily Brablecové Krňávkové, které budou vystavovány s možností zakoupení :)

 

 

Dosyta se zasmát a podpořit tak své zdraví, můžete při společné józe smíchu, kterou vás provede Radka Pastyříková. "Tvoř ve svém světě více radosti a zasmějme se spolu" :)

 

 

Mateřské centrum macíček si přichystalo zábavu pro menší děti, převážně úkoly rozvíjející psychomotoriku, matematické a logické myšlení :)

 

 

Spolu s Hankou Beránkovou, si zacvičíme s radostí pro zdravé tělo :) Tak, abychom se cítili silně fyzicky i psychicky a abychom procítili jednotlivé části našeho těla. Budeme v našem těle jako v našem domě a užívat si vše, co nám nabídne. Cviky jsou z praxe fyzioterapie a také inspirovány hatha jógou. Slovy Hanky "Přijďte se skamarádit se svým tělem. Každý, kdo je s ním kamarád se má taky rád:-)"

 

 

Universum pyramid má záměr zprostředkovat léčení a regeneraci organismu univerzální energií co možná nejvíce lidem na Zemi. Osobně si tak budete moci otestovat pobyt v pyramidě a objednat si ji domů přímo od tvůrců, kteří pyramidy přijedou na festival představit :)

 

 

Děti si mohou zacvičit jógu s Andreou Kulichovou. Jóga dětem pomáhá lépe vnímat své tělo a respektovat sebe i své okolí v nesoutěžním prostředí. Jóga učí harmonii. Jóga živé děti zklidní, málo aktivní děti naopak povzbudí k činnosti. Jóga dětem přináší radost. Jóga naučí děti odpočívat a rozvíjet jejich fantazii. Jógovým cvičením si děti mohou nenásilnou zábavnou formou naučit zacházet správně a ohleduplně se svým tělem. V józe se děti mohou přenést na louku, do zoo, do Afriky, do Vesmíru, na zahradu, na moře, do pohádky :)

 

Rozesmějte sebe nebo své děti při společných aktivitách Rozesmátého děcka :)